Reference

Jsem velmi spokojen, kvalita dle mých představ a hlavně lamela v celé potřebné délce značně zjednodušuje pokládání a rychlost. Masivní podlahy jsem nakonec dělal svépomocí neboť mi domluvený podlahář na poslední chvíli z důvodu nemoci odřekl, a po těchto zkušenostech myslím že každý průměrně zdatný člověk to zvládne. Jedinou drobnou nevýhodou je manipulace s dlouhými lamelami (moje nejdelší byla 6,9m) ale rychlost práce to plně vynahrazuje. Celkový výsledek je z mého pohledu dokonalý!!!
 
Děkuji
S pozdravem
Jiří Bartoš

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Dobrý den, paní Kováříková.
Rád zasílám referenci a přidávám i pár fotek. Vzhledem k tomu, že jsem si na položení podlahy netroufl sám, pozval jsem si odborníka. Společnými silami jsme to zvládli úplně v pohodě. Celých 35 m2 jsme zvládli položit, včetně impregnace během jednoho dne. Trošku jsme to protáhli do rána (viz. foto). S materiálem se pracovalo perfektně. K přesnosti výroby podlahových prken nelze mít ani jedinou výhradu. Stejně tak k povrchové úpravě. Skvělá. I ten profík říkal, že s tak dobrým materiálem už hodně dlouho nepracoval. Jediné, ale to jsem podcenil já, byla doprava. Musel jsem cestou překládat (v jednom filmu byla nějaká hláška - "svině jedny klouzavý ").
A mám pro vás i tip, jak vašim zákazníkům ušetřit nějakou tu korunu. A vám to určitě může zlepšit image firmy ve vztahu k zákazníkům. Jde o balení lepidla. Vím, že se spotřeba dá celkem slušně odhadnout. Ale mi zbylo cca 4/5 kbelíku lepidla, které jsem nespotřeboval, ale ten kbelík jsem otevřít musel pro položení posledních cca 2 - 3 m2. Pokud budete dodávat část lepidla v menších objemech, tak vám zákazník může nerozbalená balení vrátit. Vím, že to je více papírování, ale stojí to za zvážení. Ušetříte zákazníkům peněženku a také životní prostředí. Většinou se to lepidlo udat nedá a jde na sběrný dvůr.
Každopádně jsem maximálně spokojený s kvalitou vašeho výrobku. I komunikace s vámi byla absolutně v pohodě a příjemná. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem
Ing. Radislav Sojka
Řepiště

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S vaší firmou byla vynikající spolupráce a i přes velkou vzdálenost byla s vámi perfektní komunikace a akátový obklad našeho domu dopadl výbornou.
 
Ráda bych se na vás obrátila s prosbou o napsaní značky oleje, kterým bylo dřevo napuštěno abychom mohli nátěr zopakovat.
 
Děkuji
s pozdravem
Květa Vaidišová, Otovice
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S podlahou jsme velmi spokojeni, vzhled i užitná hodnota jsou výborné.
Použití masívních prken na podlahové vytápění se ukázalo jako bezproblémové, i když se nás dodavatelé vícevrstvých lepených prken snažili přesvědčit o opaku.
Údržba podlahy ošetřené z výroby hardwax-oilem je snadná. Postaršování podlahy si provádíme průběžně jejím používáním  
 
Určitou nevýhodou, která se však projeví pouze při montáži, je křivost prken. Řemeslník se s tím při pokládce dost natrápil, musel k sobě prkna stahovat, aby mezi nimi neměl mezery. Je třeba najít pečlivého řemeslníka, což se nám naštěstí povedlo.
 
Jako námět na zlepšení Vám doporučuji lépe informovat zákazníka o použitém oleji pro finální povrchovou úpravu a hlavně o postupech a doporučeních pro následnou údržbu, příp. opravy a renovace.
 
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků
 
Pavel Novák
683 04 Drnovice 363
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
  Takhle bych si představoval fungování internetového obchodu. Jednání, dodávka a kvalita zboží rychlé a bez větších problémů. Pokládku jsme prováděli dle Vašich pokynou vlastnoručně se sousedem, opět skoro bez problémů. Jediný problém nastal v celkovém množství dodaných kusů, kterého jsme si všimli až při pokládce, ale i když jsme to tedy reklamovali později, tak se k tomu Váš obchod postavil čelem a reklamaci uznal a urgentně napravil, aby práce mohli dále pokračovat ( za to velký dík ). Pokud budete v takovémto přístupu k zákazníkovi pokračovat můžu Vaši firmu jen doporučit ostatním zájemcům o krásné dřevěné podlahy.
Dále přikládám pár fotografií, snad se bude nějaká hodit.
Kvido Jeřábek, Lubná
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Kovaříková,
já jsem u vás kupoval krátký materiál ca 1 m za účelem vyhotovení podstupňových čílek k dubovému schodišti uloženém ve zdi. Dlouho jsem nikde nemohl sehnat dub v síle ca 2 cm a šíři 20 cm.
V každém případě jsem byl u vás spokojený s kvalitou materiálu a také s vaší ochotou a jednáním. Tento dubový materiál musí v případě podlah vytvořit v interiéru skvělou atmosféru. Na trhu s podlahovým dřevem jsou vámi nabízené délky a šířky málo vídané.
Materiál jsem u vás koupil nejméně rok předem, tak že nemohu poskytnout ani foto z realizace schodiště.
S pozdravem Karel Sladký


K celkové realizaci podlah mohu uvést: " Výsledek plně splnil naše představy. Průběh přípravy i realizace zakázky, i přes její rozdělení do dvou etap, byla prováděna s maximální profesionalitou všech zainteresovaných pracovníků firmy, včetně dobré komunikace, poskytnutí praktických doporučení a dodržování smluvených termínů."


J.Vítek, Praha 4

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Před několika lety jsme od Vaší firmy zakoupili dřevěné-dubové masivní podlahovky pro podlahu v našem rodinném domě. Vzhledem k tomu, že máme pejska, který s námi prostor obývá, kladli jsme důraz na kvalitu a hlavně tvrdost a trvanlivost podlahy. S odstupem času musím konstatovat, že naše volba byla dobrá a neměnili bychom. Pokládku podlahy jsme svěřili odborníkovi s mnohaletými zkušenostmi a po aplikaci finální povrchové úpravy nás výsledek nadchl. Podklad pro podlahovky byl litý nivelovaný beton, tak až na drobné začištění nebylo třeba do podkladu před lepením podlahovek zasahovat. S výsledkem jsme spokojeni a doporučujeme každému, kdo chce mít kvalitní nadčasovou podlahu z trvanlivého a přírodního materiálu.   
S pozdravem

Miroslav a Hana Jungmannovi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jediné co mi vadí, že někdy napojujete jen velmi krátké kousky (např. jen 20 cm),
jinak jsme spokojeni (dohodnnutý termín platí, kvalita O.K., množství - vždy trochu navíc).
Instalovali jsme je v rektáři v objektu kapucínského kláštera v Sušici (2013) - lepení na beton
a v kostle v Olomouci (2015), jako podia pod lavice.
Zatím mám k dispozi jen jedno foto, budete-li chtít pošlu později další (až se tam dostanu)
s pozdravem

V. Tošovský

Nemám moc co bych k tomu řekl.  Pokládku jsem nedělal já osobně, ale náš zaměstnanec který se odstěhoval mimo dosah. Tenkát říkal že není moc výhodné na manipulaci v prostorách domu, dělat vlysy přes celou místnost.  Pokládka proběhla bez problému (lepením) a klient si doposud nestěžoval, takže předpokládám že je vše ok. Fotky bohužel nemáme.   Pro nás jsou podlahy spíše okrajová záležitost a tak bohužel nemáme moc srovnání. De facto jsme žádnou jinou dubovou podlahu ještě nepokládali.  Tak se omlouvám.  Stavbu si asi necháme profesionáně nafotit, pak bych případně fotky poslal

S přátelským pozdravem Horecký.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spolupráce s Vaší firmou byla pro nás velmi příjemná, se vším jste nám vyšli vstříc a nemůžeme si na nic stěžovat. Celomasivní podlaha v našem interiéru vypadá velmi pěkně. Snažíme se zachovat dojem venkovské chalupy, ve které dubová, kartáčovana a netmelená dubová podlaha nesmí chybět. Pokládka se dařila rychle, perodrážky pěkne zapadaly a hranolky přesně seděly. Moc Vám děkujeme a vřele Vás doporučujeme.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího,
Jana Tabáčková

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 S materiálem od Vás jsme byli maximálně spokojeni a pevně věřím, že i investor. Pouze při otvírání pórů se vytvořilo několik třísek, protože po montáži jsme nechali dřevo cca 5 týdnů vyzrát. Následovalo lehké přebroušení a aplikace oleje. Dřevěné terasy jsou pouze pro zákazníky, kteří mají rádi dřevěné materiály a nebojí se pravidelné údržby terasy, nebo investice do údržby terasy.

S pozdravem

 Kolář Michal, fa Čečetka s.r.o. U Staré trati 1652, České Budějovice 370 11
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Omlouvám se, že jsem ještě nic neposlal. Vím, že jsme se domlouvali a slíbil jsem to. Ale bohužel ještě to není komplet, chybí mi už jen udělat sokl a pár drobností. Ale nemůžu se k tomu dostat, mám teď dost práce všude jinde a na doma už nezbývá čas. Posílám alespoň,pár fotek  z pokládky.
Jinak k vašim výrobkům, tak můžu jen doporučit. Hlavní výhodou bylo, domluvit u Vás jakoukoliv délku prkna, to je super. Prkna byla krásně rovná, povrchová úprava skvělá( doma to nikdo líp nenatře...) pracovalo se s nima dobře, vše dle domluvy. Na řezání musí být opravdu ostrý kotouč a trošku výkonější pila, akát je  opravdu tvrdé dřevo. Pokládka na klipy je velice jednoduchá.
Dělal jsem terasu na  dřevěný rošt a do roviny na rektifikační terče, osová vzdálenost nosných latí 48cm a vzdálenost terčů pod nosnýma latěma cca 60-70cm. Nic se nehoupe, všechno drží, jak jsem si představoval. Vše jsem dělal sám svépomocí. Jeden den mi zabrala příprava a vyrovnání podkladního roštu a necelé dva dny pokládka prken.
Tímto Vám ještě jednou děkuji za skvělý přístup a kvalitní výrobky.

S pozdravem

Martin Recman, Nepomuk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posílám Vám fotky realizace dubové podlahy z materiálu od vás ve slaměnném domě v Cidlině u Jičína.
Podlaha dub, 40mm tl., pero drážka s mikrofází napuštěna tungolejem, položena po 3,5 týdne aklimatizace uvnitř stavby na rošt po 75cm, pokládka cca 14 dní, vrut do pera 5x60 Rothoblass.
Většina fošen si zachovala tvarovou stálost, tímy byla pokládka snažší, přesto je potřeba jednotlivé řady fošen k sobě tisknout přes páku, aby na sebe dosedli, tzn. pokládka takto masivní podlahy vyžaduje zručnost pro montáž a odpovídající nástroj. Skladba podle kusovníku byla přesná, kvalita - povrch a výběr odpovídající zadání. Doprava resp. dodání v obalu, čisté. Napuštění tungovým olejem jako vrchní vrstvy nás těší a vyzdvihuje přírodní charakter dřeva.  

Podlahu třeba ještě olištovat. Prosím pošlete mi kontakt na výrobce lišt, kterého jste nám ukazoval, případně zda jste zjistil zda vyrobí námi poptávaný tvar. Po 6ti týdnech používání mi prosím napište jak podlahu ošetřovat.

Hezký den
Vojtěch Drahoňovský

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pane Kovaříku dobrý den,
Potkali jsme se krátce na výstavišti v Letňanech, já byl dle Vašich slov vůbec první, kdo prošel Vašimi ukázkovými dveřmi.
Vaše práce se mi opravdu líbila, hezké bylo i na flešce předané video o Vaší firmě.
Jen jsem Vás chtěl tímto pozdravit, poděkovat za Váš čas a ujistit Vás, že se na Vás obrátím, jakmile to bude aktuální. (V baráku plánuju min. 60m dubové podlahy a spoustu dveří) Realizace koncem roku 2017.
 
Hodně zdaru.
Aleš Pavlíček, Dolní Břežany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------