Reference

ref etRealizaci od Vaší firmy můžeme rozhodně doporučit. Pokládka proběhla ve starém domě rodičů, kteří se jak tomu bývá hodně před samotnou realizací obávali všech možných komplikací, které však nenastaly :-))).

Vaše jednání bylo vstřícné a samotná realizace proběhla přesně dle dohody.

29.11.2018

E.T.

grinc refCo sa referencie týka,vybral som si podlahu od Vas, pretože som ju reálne videl u sestry v Prahe a páčila sa mi. Mam rad prírodné materiály, drevo nevynímajúc a preferujem kvalitu - Vaše podlahy napriek vyššej cene oproti tzv. “drevenym plávajúcim podlaham” su naozaj vyrobené z dreva, nie kombináciou viacerych materiálov s vrchnom časťou pokrytou dyhou. Inymi slovami - z hľadiska komfortu, tepelnej izolácie a trvanlivosti v pomere k cene boli pre mna Vaše podlahy dobrou voľbou.
Prajem príjemný den, dakujem za ústretovosť a korektne jednanie.
Peter Grinč  26.11.18

ref elfPosílám fotky terasy a truhlíku, jak jste si vyžádala. Můžete je publikovat, ale bez uvedení místa realizace a mého jmena.

S pozdravem,
xxxx
2.11.2018

 

 

 

 

 

 

ref ryzZasíláme fotky z realizace.

Ryzákovi
28.9.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ref findaPosílám Vám foto obložení, jak jsem slíbil. Děkuji za zhotovení palubek, jsou dobré.

Zdravím.

Finda

 

 

 

 

 

 

 

IMG 20181018 081011Dobrý den,
s vámi dodaným materiálem jsme byli velmi spokojeni. Deklarovaná vlhkost, čistota a bezsukovost požadované kvality dubu byla dle očekávání. Dvojnásobný nátěr vámi dodaného oleje před montáži je stále velmi kvalitní - viz fotografie . V příštím roce plánujeme ještě vyrobit "molo" nad túň (asi 3,5 x 1,5 m), takže pokud se nám to povede pošleme ještě další foto.


S pozdravem Eliášovi.
31.10.18

 

 

 

 

loketDobrý den pane Kovaříku,
po nějaké době se na Vás obracím kvůli další spolupráci.
Koupili jsme v Lokti další středověkou ruinu a dáváme jí dohromady. Rád bych od Vás do budoucna odebral cca 150m2 dubových podlah, protože budeme dělat repliku středověkého domu, uvítáme nejlépe III. Jakost se suky a nedostatky (i kdybychom měli čekat několik měsíců, až požadované množství nastřádáte).
Předem děkuji za cenovou nabídku za 1m2 dubové podlahy s perem a drážkou, III. Jakost, mix šířek, skosená hrana…..
Jinak přílohou přeposílám výsledek předchozí rekonstrukce středověkého domu v Lokti, kde jsme úspěšně použili Vaše prkna.
 
S pozdravem a přáním pěkného dne
Jakub Fajt