Reference

pucek fotoPo roce uzivani terasy z akatoveho dreva od Vas Vam posilam konecne slibene foto. S Vasimi prkny jsme absolutne spokojeni a reference na Vas predavam, kde to jen jde.
Diky jeste jednou Vam i manzelovi, zejmena za cenne rady pred svepomocnou montazi.
K renovacnimu nateru po zime jsem se bohuzel dostal az nyni (s ohledem na konstrukci pergoly). Rozdil je patrny z fotky. Jinak pomohla vase rada. Wapka, uschnout a Osmo olej, ktery nema konkurenci.
Nechavam kontakt na sebe, kdyby se chtel nekdo podivat, klidne at zavola.

S přatelským pozdravem
Martin Půček (ISB Brno), 29.6.2019

ref zidlikDobrý den, podlahu z Vašich palubek máme druhým rokem a stále vypadá skvěle. Žádný problém s rozestupováním nebo prohýbáním palubek nenastal. Jsme naprosto spokojení!

Radek Židlík, 18.12.18

ref etRealizaci od Vaší firmy můžeme rozhodně doporučit. Pokládka proběhla ve starém domě rodičů, kteří se jak tomu bývá hodně před samotnou realizací obávali všech možných komplikací, které však nenastaly :-))).

Vaše jednání bylo vstřícné a samotná realizace proběhla přesně dle dohody.

29.11.2018

E.T.

 

 

 

 

 

 

 

grinc refCo sa referencie týka,vybral som si podlahu od Vas, pretože som ju reálne videl u sestry v Prahe a páčila sa mi. Mam rad prírodné materiály, drevo nevynímajúc a preferujem kvalitu - Vaše podlahy napriek vyššej cene oproti tzv. “drevenym plávajúcim podlaham” su naozaj vyrobené z dreva, nie kombináciou viacerych materiálov s vrchnom časťou pokrytou dyhou. Inymi slovami - z hľadiska komfortu, tepelnej izolácie a trvanlivosti v pomere k cene boli pre mna Vaše podlahy dobrou voľbou.
Prajem príjemný den, dakujem za ústretovosť a korektne jednanie.
Peter Grinč  26.11.18

 

 

 

 

 

ref elfPosílám fotky terasy a truhlíku, jak jste si vyžádala. Můžete je publikovat, ale bez uvedení místa realizace a mého jmena.

S pozdravem,
xxxx
2.11.2018

 

 

 

 

 

 

ref ryzZasíláme fotky z realizace.

Ryzákovi
28.9.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ref findaPosílám Vám foto obložení, jak jsem slíbil. Děkuji za zhotovení palubek, jsou dobré.

Zdravím.

Finda

 

 

 

 

 

 

 

banner kon