Reference

pokladka referencePokládka dopadla myslím dobře, děkuji za cenné rady, které se při pokládce svépomocí hodily :-) Terasu už jsme v létě hojně a rádi využívali. Všichni ocenili hladký povrch bez třísek. Na ty jsme byli z modřínové terasy zvyklí. Ale odvykli jsme si snadno a rádi. Metoda cinkových spojů je skvělá v tom, že to máme podélně vše v jednom kuse.
Skvěle se mi pracovalo s vruty EASYpat od vás. Fakt, že si sami zahloubí hlavu bez nutnosti každou díru po předvrtání ještě připravit záhlubníkem ušetří spoustu času.
Hrany jsem ošetřil voskem na hrany, zatím to drží dobře.

A ještě jednou moc děkuji za pomoc s nakládkou a upevněním dřeva na korbu auta.

21.11.2021

cerven terasy refS terasou od Vás jsem spokojen. Prkna nepraskají ani se nijak nedeformují a nano nátěr nevypadá zle.
Po konzultaci s výrobcem nátěru jsme usoudili, že jej na jaře zopakuji , ale já upřednostňuji spíše přírodní , přirozený mírně zašedlý vzhled dřeva.

Nano nátěr lépe funguje na svislých plochách , tam se tolik nevyplavuje deštěm.

Na těch cca 20 m2 stojí nátěr kolem 1500,-Kč vč.DPH.

montaz kadlecV příloze Vám zasílám jediné dvě fotky, které jsme našli. Za horší kvalitu fotek se omlouváme, ale jedná se o naše fotky z mobilu při montáži. Zákazníkem nám byli slíbeny reprezentativnější fotky, bohužel jsme je nikdy nedostali. Jinak se ale vše vydařilo a i zákazníkovi se stoly líbily.


S pozdravem Aleš Kadlec

ref kopalSpolupráce s panem Kováříkem na dodávkách modřínových fošen na podlahy, jakož i vysušených trámů a smrkových či borovicových záklopů pod ně, byla po každé značně výjimečná. Lišila se od jiných firem a řemeslníků v tom, že v ostatních případech dny, týdny a měsíce honím dodělání prací já, zatímco v případě dodávek z Ráje dřeva tomu bylo naopak. Všechny dodávky byly hotové dříve, než jsme se dohodli! Jednou jsem musel málem platit příplatek za dlouhé skladování, když u mě řemeslníci nepokročili přes zimu dost rychle a pokládali jsme až v pozdním jaře. Na druhou stranu jsme díky tomu položili veškeré podlahy během několika let spolupráce v době, kdy už je nemohla poškodit vlhkost ani zima. Veškerý materiál byl v dohodnuté kvalitě a využili jsme ho na více než 100 metrech čtverečních podlah a schodů, navíc i zábradlí, několika polic, parapetů, vrchních a spodních částí skříněk a podobně. Ze zbytků již o dost méně zručně než profesionální truhláři "vyrábím" zahradní nábytek, několik desítek stupňů přírodních schodů do prudkých zahradních svahů a podobně. Přes značnou vzdálenost v kilometrech si spolupráci nemohu vynachválit.

Jiří Kopal, Libčice nad Vltavou 14. 9. 20

miro cabishS Vámi se nám pracovalo velmi příjemně. Už když jsme k Vám přijeli, tak nejen profesionální prostředí, vůně dřeva, ale i úsměv byl pro nás příslibem, že doma nebudeme mít jen podlahu, ale zážitek. Dodací lhůta i cena dopadla skvěle. Proti pražským dodavatelům, kteří požadují obdobné ceny za 3,5 mm vrstvu na smrkovém nebo dokonce kartonovém podkladu je volba Ráje dřeva opravdový ráj pro osobnosti, kteří milují přírodu, originální materiály a nespokojí se s imitacemi. Ochota personálu při převzetí a nakládání zakázky a vůbec celkový dojem není pro nás jen splněním jednoho z mnoha úkolů při rekonstrukci bytu, ale milou zkušenosti a příběhem, který každé návštěvě, která preciznost práce a kvalita materiálu obdivuje, vyprávíme.

Miro Cabish, CEO 26. 8. 2020

ref grincPosielam sľúbené fotky, po oprave steny pošlem aj pohlad z dolnej strany.
Co sa týka referencie, som spokojny, schody sa mi pacia, odrezky boli minimalne a schody sedeli, montáž bola jednoducha.
Estetika super - každý, kto prišiel k nám, schody obdivoval, takže nie je to len moj názor.

P.Grinč, 24.9.2019

IMG 1650Chtěla bych Vám moc poděkovat za spolupráci, akce dopadla výborně, město Brno i návštěvníci hřiště jsou moc spokojeni.
Posílám foto, na co jsme AK hranoly a desky od Vás využili.

Ing. Hana Růžičková, Yggdrasilmont, s.r.o. - 16.6.2020

 

 

 

 

 

 

 

banner kon