Reference

ref grincPosielam sľúbené fotky, po oprave steny pošlem aj pohlad z dolnej strany.
Co sa týka referencie, som spokojny, schody sa mi pacia, odrezky boli minimalne a schody sedeli, montáž bola jednoducha.
Estetika super - každý, kto prišiel k nám, schody obdivoval, takže nie je to len moj názor.

P.Grinč, 24.9.2019

refDubová podlaha od vás je naprosto skvělá. Po dvou letech užívání ještě zkrásněla a není znát prakticky žádné opotřebení ani deformace.
Jednoduchá údržba, bezprašné prostředí, teplá pocitově i na dotek. Každému bych doporučil kartáčovaný povrch, je příjemný a neklouže.
Schodiště je taky krásné, tam se však vloudila chybka, předpokládal jsem že povrch bude kartáčovaný, ale nebyl, protože jsem prý extra neobjednal, takže velmi klouže.
Vyřešil jsem zčásti protiskluzovým osmo nátěrem, ale není to ono. Přemýšlím, zda je možné kartáčovat dodatečně?
Ještě byl problém, že některé podkladové OSB desky doléhaly až ke stěně a musel jsem rychle dořezávat, byla to moje chyba, ale možná zákazníky na toto upozornit.
Montáž proběhla velmi profesionálně a ochotně.
Celkově jsem velmi spokojen s výsledkem i jednáním s vaší firmou. Moc děkuji..
Ze zbytků jsem ještě nechal vyrobit desku do koupelny pod umyvadlo.

Štěpán Bimka, 25.9.2019

pucek fotoPo roce uzivani terasy z akatoveho dreva od Vas Vam posilam konecne slibene foto. S Vasimi prkny jsme absolutne spokojeni a reference na Vas predavam, kde to jen jde.
Diky jeste jednou Vam i manzelovi, zejmena za cenne rady pred svepomocnou montazi.
K renovacnimu nateru po zime jsem se bohuzel dostal az nyni (s ohledem na konstrukci pergoly). Rozdil je patrny z fotky. Jinak pomohla vase rada. Wapka, uschnout a Osmo olej, ktery nema konkurenci.
Nechavam kontakt na sebe, kdyby se chtel nekdo podivat, klidne at zavola.

S přatelským pozdravem
Martin Půček (ISB Brno), 29.6.2019

ref zidlikDobrý den, podlahu z Vašich palubek máme druhým rokem a stále vypadá skvěle. Žádný problém s rozestupováním nebo prohýbáním palubek nenastal. Jsme naprosto spokojení!

Radek Židlík, 18.12.18

ref etRealizaci od Vaší firmy můžeme rozhodně doporučit. Pokládka proběhla ve starém domě rodičů, kteří se jak tomu bývá hodně před samotnou realizací obávali všech možných komplikací, které však nenastaly :-))).

Vaše jednání bylo vstřícné a samotná realizace proběhla přesně dle dohody.

29.11.2018

E.T.

 

 

 

 

 

 

 

grinc refCo sa referencie týka,vybral som si podlahu od Vas, pretože som ju reálne videl u sestry v Prahe a páčila sa mi. Mam rad prírodné materiály, drevo nevynímajúc a preferujem kvalitu - Vaše podlahy napriek vyššej cene oproti tzv. “drevenym plávajúcim podlaham” su naozaj vyrobené z dreva, nie kombináciou viacerych materiálov s vrchnom časťou pokrytou dyhou. Inymi slovami - z hľadiska komfortu, tepelnej izolácie a trvanlivosti v pomere k cene boli pre mna Vaše podlahy dobrou voľbou.
Prajem príjemný den, dakujem za ústretovosť a korektne jednanie.
Peter Grinč  26.11.18

 

 

 

 

 

ref elfPosílám fotky terasy a truhlíku, jak jste si vyžádala. Můžete je publikovat, ale bez uvedení místa realizace a mého jmena.

S pozdravem,
xxxx
2.11.2018

 

 

 

 

 

 

banner kon