O nás

Pila a sušárna dřeva Pavlice....

Naše firma se od roku 1996 zabývá zpracováním surového dřeva, především dubového, ale i ostatních dřevin od pořezu kulatiny na stavební a truhlářské řezivo (trámy, latě, desky různých rozměrů, prkna a fošny truhlářské kvality), sušení v počítačem řízených sušárnách až po finální zpracování interiérových a exteriérových systémů (schodišťových systémů, nášlapů, dveří, délkově napojovaných hranolů atd.)

onas

Nemalou část naší produkce tvoří výroba a následná pokládka celomasivních dubových, doplňkově také jasanových a akátových vlysů (parket) a velkoplošných podlahových prken (podlahovek) v provedení péro drážka po všech čtyřech stranách. Díky nové nejmodernější technologii jsme schopni masivní podlahy cinkovat do délek dle přání zákazníka, podlahy upravovat kartáčování (drásáním), tmelením, postaršováním, celoplošným broušením a upravit je do finální podoby olejováním, buď strojovým nebo ručním a to v rozmanitých barevných odstínech tak, aby byl zákazník schopen vlastními silami podlahu položit.

Dle přání zákazníka provádíme také pořez kulatiny na pásové pile Primultini, hoblování dřeva na špičkovém stroji Weinig a sušení dřeva formou služby v počítačem řízených sušárnách. Samozřejmostí je výroba zahradních prvků jako jsou pergoly, terasy, terasová prkna s různými profily, lepené hranoly, obklady domů a v neposlední řadě výroba pražců.

Naší filozofií je nabídnout zákazníkovi standardní i nestandardní sortiment výrobků ze dřeva a díky komplexnosti výroby tak garantovat zajímavou cenu. Každý zákazník má u nás individuální přístup. Bezplatná konzultace po telefonu i Vaše osobní návštěva je samozřejmostí.

Dřevo je přírodní materiál, který člověka obklopuje od samého počátku a věříme, že si i v současné přetechnizované době najde svoje místo ….

banner kon